Palička - Pracovní oděvy, pracovní obuv, pracovní rukavice, treková obuv

KAMENNÝ OBCHOD

Pro naše zákazníky jsme otevřeli obchod s naším sortimentem v obchodní galerii ARKÁDA při hypermarketu TESCO v Prostějově.

pracovní oděvy

Otevírací doba je každý týden od pondělí až do neděle od 9,00 do 20,00 hod.

TAGs

výroba pracovních oděvů, pracovní oděvy, pracovní obuv, pracovní rukavice, treková obuv

RYCHLÝ KONTAKT

sídlo palička

Pěnčín 103, 798 57 Pěnčín
tel.: 582 378 549
e-mail: palicka@palicka.cz

pondělí:  7,00 - 16,30 hod.
úterý:  7,00 - 15,00 hod.
středa: 7,00 - 15,00 hod.
čtvrtek:  7,00 - 16,30 hod.
pátek: 7,00 - 15,00 hod.
sobota: zavřeno
neděle: zavřeno

Informace o firmě

Zakládající firma ing. Pavel Palička vznikla již v roce 1990 jako soukromá firma, která začala s výrobou a prodejem pracovních rukavic. Postupně se její sortiment rozšířil o výrobu a prodej pracovních oděvů a nákup a prodej pracovní obuvi a dalších ochanných pracovních prostředků na ochranu dýchacího ústrojí, hlavy, sluchu, očí a obličeje. Pro doplnění požadovaného sortimentu našich zákazníků nyní nabízíme také čistící a desinfekční přípravky, toaletní potřeby a také ručníky, utěrky a ložní soupravy.

Z této původní firmy se postupně vyčlenila firma PALIČKOVÁ MELÁNIA s.r.o., která zaměstnává více než 50% pracovníků se ztíženou pracovní schopností a tak může poskytovat tzv. "náhradní plnění" a firma PALIČKA s.r.o. u které došlo pouze ke změně právní formy.

Hlavním krédem naší firmy od jejího samotného počátku je kvalita prodávaného zboží a spokojenost zákazníků. Výrobky vyrábíme z kvalitních tuzemských a dovozových materiálů. Rovněž u zboží, které není našim výrobkem, upřednostňujeme především jejich kvalitu.


logo