KAMENNÝ OBCHOD

Pro naše zákazníky jsme otevřeli obchod s naším sortimentem v obchodní galerii ARKÁDA při hypermarketu TESCO v Prostějově.

pracovní oděvy

Otevírací doba je každý týden od pondělí až do neděle od 9,00 do 20,00 hod.

RYCHLÝ KONTAKT

sídlo palička

Pěnčín 103, 798 57 Pěnčín
tel.: 582 378 549
e-mail: palicka@palicka.cz

pondělí:  7,00 - 16,30 hod.
úterý:  7,00 - 15,00 hod.
středa: 7,00 - 15,00 hod.
čtvrtek:  7,00 - 16,30 hod.
pátek: 7,00 - 15,00 hod.
sobota: zavřeno
neděle: zavřeno

Spolehlivé respirátory proti prachuPráce s chemikáliemi či v prašném a nepříznivém prostředí není vhodná pro zdraví dýchacích cest. Z toho důvodu prodáváme kvalitní respirátory (s ventilem, s filtrem) proti prachu, celoobličejové masky, polomasky, roušky na obličej (ústa, nos) a další ochranné pomůcky proti plynu nebo proti barvám. Objednejte si na našem e-shopu spolehlivou ochranu dýchacích cest.Bohatá nabídka pomůcek na ochranu zraku - Palička s.r.o.Pestrá nabídka ochranných pomůcek


Kvalitní nezávadné materiály pro ochranu zraku - Palička s.r.o.Pomůcky pro různé typy profesí


Pracovní pomůcky pro bezpečné sváření - Palička s.r.o.Kvalita za dobrou cenu
VYBRAT POMŮCKY
Prodej respirátorů proti prachu

Ochrana dýchacích orgánů je důležitá! Chraňte je a pořiďte si kvalitní ochranné pomůcky a respirátory (s ventilem, s filtrem) proti prachu, které při práci fungují perfektně. Ať už použijete ochranu dýchacích orgánů při broušení či při svařování, vyplatí se to! Oblíbené jsou produkty značky 3M, které jdou vhodné do lakoven při natírání barev a jiných chemikálií. Ochrana sliznice je nadmíru důležitá, nepodceňujte to. Při práci dbejte na své zdraví a objednejte si pomůcky pro ochranu dýchacích cest.

Náš prodej ochranných pomůcek dýchacích cest je možný přes e-shop, kde nabízíme i jiné produkty. K dispozici jsou vám pomůcky pro ochranu sluchu nebo ochranu zraku. V případě otázek nás prosím kontaktujte na náš e-mail palicka@palicka.cz, kde rádi zodpovíme vaše dotazy. Můžete nám také zavolat na telefonní čísla +420 582 378 549 a +420 602 574 053. V případě osobního setkání se za námi stavte v našem sídle v Pěnčíně u Prostějova či v kamenných prodejnách v Prostějově a Konicích. Těšíme se na vás!