E-shop

KAMENNÝ OBCHOD

pracovní oděvy


Pro neše zákazníky jsme otevřeli obchod s naším sortimentem v obchodní galerii ARKÁDA při hypermarketu TESCO v Prostějově. Otevírací doba je každý týden od pondělí až do neděle od 9,00 do 20,00 hod.

RYCHLÝ KONTAKT

sídlo palička

Sídlo Pěnčín
Pěnčín 103, 798 57 Pěnčín
tel.: 582 378 549
e-mail: palicka@palicka.cz

po, čt:  7,00 - 16,30 hod.
út, st, pá: 7,00 - 15,00 hod.
so, ne: zavřeno

Špunty do uší, které ochrání váš sluch

Výroba pracovních oděvů, pracovní oděvy, pracovní obuv, pracovní pomůcky, pracovní oblečení.

logo paličkaPracujete v hlučném prostředí nebo vás v noci budí auta projíždějíc pod okny? V tom případě je pro vás ideální volbou ochrana sluchu v podobě špuntů do uší, která vás těchto problémů zbaví. Ať už si objednáte špunty na spaní nebo proti chrápání partnera, jistě budete nadmíru spokojení. Špunty do uší oceníte také na letišti, na pracovišti či při střelbě, kde váš sluch maximálně ochrání. Ochrana proti hluku nebyla nikdy jednodušší! Objednejte si kvalitní špunty do uší, které budete rádi nosit při práci i v soukromí.


Kvalitní a nezávadné špunty do uší - Palička s.r.o.Kvalitní a nezávadné špunty do uší

Paměťový materiál - Palička s.r.o.Měkký paměťový materiál

Jednorázové omyvatelné špunty - Palička s.r.o.Možnost jednorázových i omyvatelných


VYBRAT POMŮCKY


Špunty do uší při práci i na spaní

Ochrana sluchu je nutná při práci i v soukromí. Z toho důvodu prodáváme kvalitní špunty do uší (3M značka) proti hluku, které jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a perfektně chrání sluch. Vybrat si můžete jednorázové nebo omyvatelné. Je to pouze na vaší preferenci. Špunty do uší jsou vyrobeny z pěnové paměťové (tvarovací) hmoty, která se v uších přizpůsobí. Ani neucítíte, že nějaké špunty máte! V naší nabídce máme také zátky do uší a mušlové chrániče uší, sluchátka, které jsou ideální při práci. Ochrana sluchu se dělí na aktivní a pasivní druhy chráničů na uši. V nabídce máme oboje!

Nezapomněli jsme ani na ty nejmenší. Pro děti máme dětské chrániče uší, které perfektně ochrání jejich citlivý dětský sluch. Prodej různých ochranných pomůcek sluchu - na našem e-shopu. Již zmíněný prodej však nekončí u ochrany sluchu. Prodáváme také ochranu dýchacího ústrojí, pracovní potřeby, pracovní oděvy, pracovní obuv nebo trekové boty. V případě otázek nás můžete kontaktovat na e-mail palicka@palicka.cz nebo se nám ozvěte na telefonní čísla +420 582 378 549 a +420 602 574 053. Sídlíme v Pěnčíně u Prostějova, ale k dispozici jsme také v našich kamenných prodejnách v Prostějově a Konicích. Objednejte si kvalitní chrániče sluchu, které vás nezklamou!

naše cena bez DPH 659 Kč Naše cena s DPH797 Kč
Detail
naše cena bez DPH 407 Kč Naše cena s DPH492 Kč
Detail
naše cena bez DPH 659 Kč Naše cena s DPH797 Kč
Detail
naše cena bez DPH 1049 Kč Naše cena s DPH1269 Kč
Detail
naše cena bez DPH 719 Kč Naše cena s DPH870 Kč
Detail
naše cena bez DPH 38 Kč Naše cena s DPH46 Kč
Detail
naše cena bez DPH 1499 Kč Naše cena s DPH1814 Kč
Detail
naše cena bez DPH 410 Kč Naše cena s DPH496 Kč
Detail
naše cena bez DPH 116 Kč Naše cena s DPH140 Kč
Detail