KAMENNÝ OBCHOD

Pro naše zákazníky jsme otevřeli obchod s naším sortimentem v obchodní galerii ARKÁDA při hypermarketu TESCO v Prostějově.

pracovní oděvy

Otevírací doba je každý týden od pondělí až do neděle od 9,00 do 20,00 hod.

RYCHLÝ KONTAKT

sídlo palička

Pěnčín 103, 798 57 Pěnčín
tel.: 582 378 549
e-mail: palicka@palicka.cz

pondělí:  7,00 - 16,30 hod.
úterý:  7,00 - 15,00 hod.
středa: 7,00 - 15,00 hod.
čtvrtek:  7,00 - 16,30 hod.
pátek: 7,00 - 15,00 hod.
sobota: zavřeno
neděle: zavřeno

Chraňte svůj zrak při práciPracujete v odvětví, kde je nutná ochrana zraku? V tom případě vsaďte na kvalitní ochranné pomůcky na oči od nás! Prodáváme helmy, brýle (3M, čiré, kouřové, návštěvnické), svářečské kukly, obličejové masky i polykarbonátní zorníky. Chraňte při práci svůj zrak na maximum! Objednejte si kvalitní ochranu očí na našem e-shopu. V případě otázek nás prosím kontaktujte na email palicka@palicka.cz nebo se nám ozvěte na telefonní čísla +420 582 378 549 a +420 602 574 053. Těšíme se na vás!Bohatá nabídka pomůcek na ochranu zraku - Palička s.r.o.Bohatá nabídka ochranných pomůcek na oči


Kvalitní nezávadné materiály pro ochranu zraku - Palička s.r.o.Vysoce kvalitní a nezávadné materiály


Pracovní pomůcky pro bezpečné sváření - Palička s.r.o.Bezpečnost při svářeníVYBRAT POMŮCKY
Pomůcky pro ochranu očí při práci

Chránit zrak je nadmíru důležité! Z toho důvodu prodáváme ochranné pomůcky na oči, které vám váš zrak při práci ochrání. Vybrat si můžete různý typy brýlí i masek. Oblíbená je samozatmívací svářečská kukla a celoobličejová maska, které vaše oči ochrání na maximum! Ochrana očí nekončí u masek. Pro svářeče a další podobné profese máme v nabídce kvalitní štít z plexiskla Okula.

Všechny naše výrobky jsou vysoce kvalitní a vyrobené z kvalitních materiálů, které vás při práci nezklamou. Vsaďte na prvotřídní kvalitu, která se vám vyplatí! Náš prodej nekončí u ochrany očí. Zároveň prodáváme také ochranné pomůcky pro dýchací cesty, které jsou ideální pro práci s chemikáliemi nebo pro práci v prašném a nepříznivém prostředí. Na našem e-shopu najdete také pracovní oděvy, pracovní obuv nebo trekovou obuv. Je jen na vás, čemu dáte přednost. Vybrali jste si kousek, který nutně potřebujete nebo chcete? Objednejte si ho a nebudete litovat! V případě potřeby sídlíme v Pěnčíně u Prostějova, kde se za námi můžete stavit osobně. Najdete nás také v našich kamenných prodejnách v Prostějově a Konicích.