KAMENNÝ OBCHOD

Pro naše zákazníky jsme otevřeli obchod s naším sortimentem v obchodní galerii ARKÁDA při hypermarketu TESCO v Prostějově.

pracovní oděvy

Otevírací doba je každý týden od pondělí až do neděle od 9,00 do 20,00 hod.

RYCHLÝ KONTAKT

sídlo palička

Pěnčín 103, 798 57 Pěnčín
tel.: 582 378 549
e-mail: palicka@palicka.cz

pondělí:  7,00 - 16,30 hod.
úterý:  7,00 - 15,00 hod.
středa: 7,00 - 15,00 hod.
čtvrtek:  7,00 - 16,30 hod.
pátek: 7,00 - 15,00 hod.
sobota: zavřeno
neděle: zavřeno

Pracovní ochranné boty, které vydržíMáte práci, která vyžaduje pracovní ochrannou obuv? V tom případě si u nás vyberte pracovní boty, které vám poslouží. Dámská i pánská kolekce různých velikostí, vybere si každý! V naší nabídce naleznete zdravotní obuv, celogumové holínky, farmářky, zateplené zimní boty, polobotky, sandály i speciální boty s kompozitní tužinkou. Nechybí ani prodyšná trekingová obuv, která vaše nohy ochrání před zimou i vodou. Objednejte si naši pracovní ochrannou obuv a nebudete litovat!Široký výběr obuvi - Palička s.r.o.Bohatý výběr pracovních bot


Kvalita za dobrou cenu - Palička s.r.o.Kvalita za dobrou cenu


Kvalitní bezpečné materiály - Palička s.r.o.Bezpečné a účinné materiályVYBRAT OBUVProdej kvalitních pracovních ochranných bot

Prodáváme pracovní ochranné boty, pracovní oblečení i pomůcky na ochranu uší. Potřebujete opravdu kvalitní pracovní boty? U nás je seženete! K dispozici je vám kotníková, nepromokavá, prestige i kožená obuv. V naší nabídce naleznete také vysoké boty a gumáky, které jsou ideální do deště či mokra. Dámská i pánská ochranná obuv má různou velikost, díky které si u nás boty vybere opravdu každý.

Zajišťujeme bezpečný prodej pracovních ochranných bot, které jsou vhodné pro všechny profese. Bílá zdravotní nebo česká pogumovaná? U nás máme oboje! Samozřejmostí je bezpečnostní třída (s1, s2, s3), kterou si můžete sami zvolit. Vyberte si pracovní ochranné boty podle podmínek, ve kterých pracujete. Prodej je maximálně bezpečný a bez rizika.

Jako český prodejce vám garantujeme maximální kvalitu. Kontaktujte nás na e-mail palicka@palicka.cz nebo jsme dostupní na telefonních číslech +420 582 378 549 či +420 602 574 053. Osobně nás můžete zastihnout v našem sídle v Pěnčíně u Prostějova nebo v kamenných prodejnách v Prostějově či Konicích.


PRACOVNÍ KOTNÍČKOVÁ OBUV

pracovní oděvy

Podešev nástřik,oblast paty pohlcuje kinetickou energii,šetří klouby (kyčle, koleno,kotník a páteř).

PRACOVNÍ POLOBOTKY

pracovní oděvy

Obuv s ocelovou bezpečnostní tužinkou. Odolnost proti nárazu 200 J. Lehká, pevná a přitom dostatečně flexibilní polobotka.

PRACOVNÍ SANDÁLY

pracovní oděvy

Bílá vzdušná obuv se svrškem z mikrovlákna, vhodná do vnitřních provozů. Dvoukomponentní podešev z bílého polyuretanu PU/PU.

PRYŽOVÁ OBUV

pracovní oděvy

Dámská holínka vyrobená z přírodního kaučuku vysoké kvality s textilní podšívkou. Nižší provedení pro dámskou nohu.

ZATEPLENÁ PRACOVNÍ OBUV

pracovní oděvy

Lehká a flexibilní obuv pro použití ve venkovních prostorech. Podšívka z šedé plyše.

PRESTIGE

pracovní oděvy

Tradiční česká obuv v kotníkové verzi a zimním provedení s širokým využitím pro volný čas, turistiku, rekreační sport i práci.