E-shop

KAMENNÝ OBCHOD

pracovní oděvy


Pro neše zákazníky jsme otevřeli obchod s naším sortimentem v obchodní galerii ARKÁDA při hypermarketu TESCO v Prostějově. Otevírací doba je každý týden od pondělí až do neděle od 9,00 do 20,00 hod.

RYCHLÝ KONTAKT

sídlo palička

Sídlo Pěnčín
Pěnčín 103, 798 57 Pěnčín
tel.: 582 378 549
e-mail: palicka@palicka.cz

po, čt:  7,00 - 16,30 hod.
út, st, pá: 7,00 - 15,00 hod.
so, ne: zavřeno

Pracovní ochranné oblečení prvotřídní kvality

Výroba pracovních oděvů, pracovní oděvy, pracovní obuv, pracovní pomůcky, pracovní oblečení.

logo paličkaNeobejdete se v práci bez ochranných pracovních oděvů? Pak jste na správné adrese! Vyrábíme a prodáváme pracovní oblečení jako jsou propínací šatové zástěry, pracovní trička, polokošile, termoprádlo, zimní bundy, montérky, kalhoty s laclem, šortky, vesty i bílé pracovní pláště pro zdravotníky či chemiky. Objednejte si na našem e-shopu pracovní oblečení, které je kvalitní a pohodlné na každodenní nošení.


Bohatá nabídka pracovních oděvů - Palička s.r.o.Bohatý výběr oblečení

Kvalita za dobrou cenu - Palička s.r.o.Kvalita za dobrou cenu

Česká výroba - Palička s.r.o.Česká výroba

VYBRAT ODĚV


Pracovní ochranné oblečení pro zdravotníky i jiné profese

Zaměřujeme se na výrobu a prodej pracovních ochranných oděvů, které vám skvěle poslouží v každém zaměstnání. V naší bohaté nabídce naleznete dámské i pánské oblečení. Ať už se jedná o jednorázové kousky nebo výstražné oblečení s reflexními pruhy (prvky), oděv je vždy vysoce kvalitní. Jako český výrobce vám garantujeme opravdovou kvalitu! Naše výroba nekončí pouze u oblečení. Nabízíme také pracovní obuv, trekovou obuv, pracovní pomůcky a pomůcky na ochranu sluchu. S našimi výrobky se budete cítit bezpečně!

Naše bohatá nabídka ochranných oděvů skýtá kvalitní kousky jako jsou kalhoty s laclem, montérky, čepice (i s kšiltem), bavlněné ponožky, výstražné oděvy, treková obuv nebo nejprodávanější pracovní pláště, které ocení zdravotníci i chemici. Mnoho zaměstnání vyžaduje ochranné rukavice, které u nás seženete také. Vše v prvotřídní kvalitě! V případě otázek nás prosím kontaktujte na e-mail palicka@palicka.cz. Seženete nás také na telefonních číslech +420 582 378 549 nebo +420 602 574 053. Osobně nás zastihnete v našem sídle v Pěnčíně u Prostějova nebo v kamenných prodejnách v Prostějově a Konicích. Kvalitní česká výroba za dobrou cenu, to jsme my. Objednejte si pracovní ochranný oděv, který vás ochrání v každé situaci!

naše cena bez DPH 659 Kč Naše cena s DPH797 Kč
Detail
naše cena bez DPH 407 Kč Naše cena s DPH492 Kč
Detail
naše cena bez DPH 659 Kč Naše cena s DPH797 Kč
Detail
naše cena bez DPH 1049 Kč Naše cena s DPH1269 Kč
Detail
naše cena bez DPH 719 Kč Naše cena s DPH870 Kč
Detail
naše cena bez DPH 38 Kč Naše cena s DPH46 Kč
Detail
naše cena bez DPH 1499 Kč Naše cena s DPH1814 Kč
Detail
naše cena bez DPH 410 Kč Naše cena s DPH496 Kč
Detail
naše cena bez DPH 116 Kč Naše cena s DPH140 Kč
Detail