KAMENNÝ OBCHOD

Pro naše zákazníky jsme otevřeli obchod s naším sortimentem v obchodní galerii ARKÁDA při hypermarketu TESCO v Prostějově.

pracovní oděvy

Otevírací doba je každý týden od pondělí až do neděle od 9,00 do 20,00 hod.

RYCHLÝ KONTAKT

sídlo palička

Pěnčín 103, 798 57 Pěnčín
tel.: 582 378 549
e-mail: palicka@palicka.cz

pondělí:  7,00 - 16,30 hod.
úterý:  7,00 - 15,00 hod.
středa: 7,00 - 15,00 hod.
čtvrtek:  7,00 - 16,30 hod.
pátek: 7,00 - 15,00 hod.
sobota: zavřeno
neděle: zavřeno

Pracovní ochranné oblečení prvotřídní kvalityNeobejdete se v práci bez ochranných pracovních oděvů? Pak jste na správné adrese! Vyrábíme a prodáváme pracovní oblečení jako jsou propínací šatové zástěry, pracovní trička, polokošile, termoprádlo, zimní bundy, montérky, kalhoty s laclem, šortky, vesty i bílé pracovní pláště pro zdravotníky či chemiky. Objednejte si na našem e-shopu pracovní oblečení, které je kvalitní a pohodlné na každodenní nošení.Bohatá nabídka pracovních oděvů - Palička s.r.o.Bohatý výběr oblečení


Kvalita za dobrou cenu - Palička s.r.o.Kvalita za dobrou cenu


Česká výroba - Palička s.r.o.Česká výrobaVYBRAT ODĚV
Pracovní ochranné oblečení pro zdravotníky
i jiné profese

Zaměřujeme se na výrobu a prodej pracovních ochranných oděvů, které vám skvěle poslouží v každém zaměstnání. V naší bohaté nabídce naleznete dámské i pánské oblečení. Ať už se jedná o jednorázové kousky nebo výstražné oblečení s reflexními pruhy (prvky), oděv je vždy vysoce kvalitní. Jako český výrobce vám garantujeme opravdovou kvalitu! Naše výroba nekončí pouze u oblečení. Nabízíme také pracovní obuv, trekovou obuv, pracovní pomůcky a pomůcky na ochranu sluchu. S našimi výrobky se budete cítit bezpečně!

Naše bohatá nabídka ochranných oděvů skýtá kvalitní kousky jako jsou kalhoty s laclem, montérky, čepice (i s kšiltem), bavlněné ponožky, výstražné oděvy, treková obuv nebo nejprodávanější pracovní pláště, které ocení zdravotníci i chemici. Mnoho zaměstnání vyžaduje ochranné rukavice, které u nás seženete také. Vše v prvotřídní kvalitě! V případě otázek nás prosím kontaktujte na e-mail palicka@palicka.cz. Seženete nás také na telefonních číslech +420 582 378 549 nebo +420 602 574 053. Osobně nás zastihnete v našem sídle v Pěnčíně u Prostějova nebo v kamenných prodejnách v Prostějově a Konicích. Kvalitní česká výroba za dobrou cenu, to jsme my. Objednejte si pracovní ochranný oděv, který vás ochrání v každé situaci!

VÝSTRAŽNÉ REFLEXNÍ ODĚVY

pracovní oděvy

Materiál 85% PES, 15% BA. 5 cm reflexní stříbrné pruhy. Barva oranžová nebo žlutozelená. Vesta splňuje 2. třídu výstražných oděvů dle ČSN EN 471.

ZIMNÍ ODĚVY

pracovní oděvy

Zateplený 3/4 kabát s odepínatelnou kapucí. Svrchní materiál 100% bavlna, vnitřní vložka směs vláken.

MONTÉRKY

pracovní oděvy

Pracovní kombinéza dvoubarevná. Materiál 100% bavlna.

PLÁŠTĚ, ZÁSTĚRY, HALENY

pracovní oděvy

Pracovní plášť dámský krátký rukáv. Materiál 100% bavlna.

POLOKOŠILE

pracovní oděvy

Polokošile s krátkým rukávem pigue, 200 g/m2.

TERMOPRÁDLO

pracovní oděvy

Termoprádlo vyrobeno z 50% polypropylenu 115g/m2 a 50% bavlna 115 g/m2, vnitřní vrstva polypropylen, vnější vrstva bavlna. Český výrobek.