KAMENNÝ OBCHOD

Pro naše zákazníky jsme otevřeli obchod s naším sortimentem v obchodní galerii ARKÁDA při hypermarketu TESCO v Prostějově.

pracovní oděvy

Otevírací doba je každý týden od pondělí až do neděle od 9,00 do 20,00 hod.

RYCHLÝ KONTAKT

sídlo palička

Pěnčín 103, 798 57 Pěnčín
tel.: 582 378 549
e-mail: palicka@palicka.cz

pondělí:  7,00 - 16,30 hod.
úterý:  7,00 - 15,00 hod.
středa: 7,00 - 15,00 hod.
čtvrtek:  7,00 - 16,30 hod.
pátek: 7,00 - 15,00 hod.
sobota: zavřeno
neděle: zavřeno

Ochranné pracovní pomůckyMáte rizikovou práci nebo práci, u které jsou potřeba ochranné pomůcky? V tom případě zvolte ochranné pracovní potřeby od nás, které jsou vysoce kvalitní a spolehlivé za každé situace. Ať už jde o ochranu zraku, celého obličeje, dýchacích orgánů nebo sluchu, v naší nabídce naleznete vše, co potřebujete. Tak si objednejte ochranné pomůcky, na které je spolehnutí!Bohatá nabídka pracovních pomůcek - Palička s.r.o.Bohatá nabídka pracovních pomůcek


Kvalitní materiály, které vydrží - Palička s.r.o.Kvalitní materiály, které vydrží


Cenově dostupné - Palička s.r.o.Cenově dostupné pracovní potřebyVYBRAT POMŮCKY
Ochranné pracovní potřeby, na které je spoleh

Ochranné pracovní pomůcky jsou v některých profesích nutností. Chraňte si své zdraví a pořiďte si ochranné potřeby, které vám perfektně ochrání oči, sluch, dýchací cesty a celkově celý obličej. V naší bohaté nabídce naleznete roušky, celoobličejové masky, respirátory proti prachu, polomasky, štíty, brýle, kukly, zátky, pěnové špunty do uší a další ochranné pomůcky, které vám mohou zachránit život. Naše pomůcky se dělí na dámské a pánské, tudíž si vždy můžete vybrat ideální velikost právě pro vás.

Prodej pracovních pomůcek zvyšuje známá a oblíbená značka 3M, která patří mezi nejlepší na trhu. Náš prodej šplhá stále výše. Přes pomůcky pro ochranu dýchaní až po pracovní oděvy, obuv nebo pracovní rukavice, které sami vyrábíme. Vyberte si svého specialistu na pracovní ochranné pomůcky, na kterého je spolehnutí a vždy vám nabídne pouze vysoce kvalitní potřeby, které opravdu chrání. Vyberte si nás a nebudete litovat! V případě otázek nás kontaktujte na e-mail palicka@palicka.cz nebo se nám ozvěte na telefonní čísla +420 582 378 549 či +420 602 574 053. Můžete se stavit také osobně v našem sídle v Pěnčíně u Prostějova nebo v kamenných prodejnách v Prostějově a Konicích.