KAMENNÝ OBCHOD

Pro naše zákazníky jsme otevřeli obchod s naším sortimentem v obchodní galerii ARKÁDA při hypermarketu TESCO v Prostějově.

pracovní oděvy

Otevírací doba je každý týden od pondělí až do neděle od 9,00 do 20,00 hod.

RYCHLÝ KONTAKT

sídlo palička

Pěnčín 103, 798 57 Pěnčín
tel.: 582 378 549
e-mail: palicka@palicka.cz

pondělí:  7,00 - 16,30 hod.
úterý:  7,00 - 15,00 hod.
středa: 7,00 - 15,00 hod.
čtvrtek:  7,00 - 16,30 hod.
pátek: 7,00 - 15,00 hod.
sobota: zavřeno
neděle: zavřeno

Pracovní ochranné rukavice do mrazu i horkaSháníte vysoce kvalitní ochranné rukavice, které vás ochrání před mrazem i horkem? Zkuste ty od nás! V naší bohaté nabídce naleznete svářečské, anitivibrační, gumové, bavlněné, vyhřívané nebo například nepromokavé pracovní rukavice, díky kterým vám půjde práce od ruky. Objednejte si pracovní ochranné rukavice, které vás ochrání před vnějšími vlivy.Bohatá nabídka pracovních rukavic - Palička s.r.o.Bohatá nabídka rukavic


Možnost různých materiálů - Palička s.r.o.Možnosti různých materiálů


Česká výroba - Palička s.r.o.Česká výrobaVYBRAT RUKAVICE
Dámské i pánské pracovní ochranné rukavice

K dispozici pro vás máme kvalitní dámské i pánské pracovní rukavice. Všechny naše rukavice jsou kvalitní, a některé jsou odolné proti propichu. Dle vašeho zaměstnání vybírejte pracovní ochranné rukavice, které budou ideální právě pro vás. V naší nabídce naleznete svářečské, zimní, celokožené, kombinované či textilní. Kontaktujte nás na e-mail palicka@palicka.cz a my vám rádi pomůžeme s výběrem. Můžete nám také zavolat na telefonní čísla +420 582 378 549 nebo +420 602 574 053, kde vám poskytneme veškeré informace.

Výroba pracovních ochranných rukavic je pro nás koníčkem. Ať už se rozhodnete pro rukavice do mrazu či na zahradu, uvidíte, že vás nezklamou. Vybrat si můžete také různé značky. Mezi oblíbenou značku rukavic patří Červa, která vám ruce ochrání. Nezapomínejte také na správnou velikost. U nás si můžete vybrat hned z několika velikostí! Prodej rukavic je možný přes náš e-shop, kde prodáváme veškeré naše produkty. Tam jsou také k sehnání pracovní oděvy, pracovní pomůcky a jiné ochranné vybavení. Naše výroba nekončí pouze u ochranného oblečení. Nejen, že prodáváme pracovní pomůcky, ale také vyrábíme pomůcky na ochranu zraku a ochranu dýchacích orgánů. Česká výroba vás nezklame. Spolehněte se na nás a nebudete litovat! Objednejte si pracovní rukavice, které budete rádi nosit! Také nás můžete osobně navštívit v našem sídle v Pěnčíně u Prostějova nebo v kamenných prodejnách v Prostějově či Konicích.

RUKAVICE CELOKOŽENÉ

pracovní rukavice

Celokožené pětiprsté rukavice, dlaň a prsty z lícové vepřovice, hřbet ze štípané vepřovice, s teplou podšívkou.

RUKAVICE KOMBINOVANÉ

pracovní rukavice

Kombinované rukavice, dlaň z různobarevné lícové nábytkové hověziny, hřbet a manžeta z bílé bavlněné tkaniny, teplá podšívka ve dlani.

RUKAVICE PRO SVAŘEČE

pracovní rukavice

Celokožené pětiprsté rukavice z šedé štípané hověziny, tuhá manžeta 15 cm, bez podšívky, certifikát pro svářečské práce. Materiál: hovězí štípenka.

RUKAVICE ZIMNÍ

pracovní rukavice

Zimní pětiprsté rukavice, dlaň z hovězí štípenky, hřbet a manžeta z bílé tkaniny, zateplená podšívka. Materiál: hovězí štípenka, bavlna.