E-shop

KAMENNÝ OBCHOD

pracovní oděvy


Pro neše zákazníky jsme otevřeli obchod s naším sortimentem v obchodní galerii ARKÁDA při hypermarketu TESCO v Prostějově. Otevírací doba je každý týden od pondělí až do neděle od 9,00 do 20,00 hod.

RYCHLÝ KONTAKT

sídlo palička

Sídlo Pěnčín
Pěnčín 103, 798 57 Pěnčín
tel.: 582 378 549
e-mail: palicka@palicka.cz

po, čt:  7,00 - 16,30 hod.
út, st, pá: 7,00 - 15,00 hod.
so, ne: zavřeno

Pracovní ochranné rukavice do mrazu i horka

Výroba pracovních oděvů, pracovní oděvy, pracovní obuv, pracovní pomůcky, pracovní oblečení.

logo paličkaSháníte vysoce kvalitní ochranné rukavice, které vás ochrání před mrazem i horkem? Zkuste ty od nás! V naší bohaté nabídce naleznete svářečské, anitivibrační, gumové, bavlněné, vyhřívané nebo například nepromokavé pracovní rukavice, díky kterým vám půjde práce od ruky. Objednejte si pracovní ochranné rukavice, které vás ochrání před vnějšími vlivy.


Bohatá nabídka pracovních rukavic - Palička s.r.o.Bohatá nabídka rukavic

Možnost různých materiálů - Palička s.r.o.Možnosti různých materiálů

Česká výroba - Palička s.r.o.Česká výroba


VYBRAT RUKAVICE


Dámské i pánské pracovní ochranné rukavice

K dispozici pro vás máme kvalitní dámské i pánské pracovní rukavice. Všechny naše rukavice jsou kvalitní, a některé jsou odolné proti propichu. Dle vašeho zaměstnání vybírejte pracovní ochranné rukavice, které budou ideální právě pro vás. V naší nabídce naleznete svářečské, zimní, celokožené, kombinované či textilní. Kontaktujte nás na e-mail palicka@palicka.cz a my vám rádi pomůžeme s výběrem. Můžete nám také zavolat na telefonní čísla +420 582 378 549 nebo +420 602 574 053, kde vám poskytneme veškeré informace.

 

Výroba pracovních ochranných rukavic je pro nás koníčkem. Ať už se rozhodnete pro rukavice do mrazu či na zahradu, uvidíte, že vás nezklamou. Vybrat si můžete také různé značky. Mezi oblíbenou značku rukavic patří Červa, která vám ruce ochrání. Nezapomínejte také na správnou velikost. U nás si můžete vybrat hned z několika velikostí! Prodej rukavic je možný přes náš e-shop, kde prodáváme veškeré naše produkty. Tam jsou také k sehnání pracovní oděvy, pracovní pomůcky a jiné ochranné vybavení. Naše výroba nekončí pouze u ochranného oblečení. Nejen, že prodáváme pracovní pomůcky, ale také vyrábíme pomůcky na ochranu zraku a ochranu dýchacích orgánů. Česká výroba vás nezklame. Spolehněte se na nás a nebudete litovat! Objednejte si pracovní rukavice, které budete rádi nosit! Také nás můžete osobně navštívit v našem sídle v Pěnčíně u Prostějova nebo v kamenných prodejnách v Prostějově či Konicích.

naše cena bez DPH 659 Kč Naše cena s DPH797 Kč
Detail
naše cena bez DPH 407 Kč Naše cena s DPH492 Kč
Detail
naše cena bez DPH 659 Kč Naše cena s DPH797 Kč
Detail
naše cena bez DPH 1049 Kč Naše cena s DPH1269 Kč
Detail
naše cena bez DPH 719 Kč Naše cena s DPH870 Kč
Detail
naše cena bez DPH 38 Kč Naše cena s DPH46 Kč
Detail
naše cena bez DPH 1499 Kč Naše cena s DPH1814 Kč
Detail
naše cena bez DPH 410 Kč Naše cena s DPH496 Kč
Detail
naše cena bez DPH 116 Kč Naše cena s DPH140 Kč
Detail