KAMENNÝ OBCHOD

Pro naše zákazníky jsme otevřeli obchod s naším sortimentem v obchodní galerii ARKÁDA při hypermarketu TESCO v Prostějově.

pracovní oděvy

Otevírací doba je každý týden od pondělí až do neděle od 9,00 do 20,00 hod.

RYCHLÝ KONTAKT

sídlo palička

Pěnčín 103, 798 57 Pěnčín
tel.: 582 378 549
e-mail: palicka@palicka.cz

pondělí:  7,00 - 16,30 hod.
úterý:  7,00 - 15,00 hod.
středa: 7,00 - 15,00 hod.
čtvrtek:  7,00 - 16,30 hod.
pátek: 7,00 - 15,00 hod.
sobota: zavřeno
neděle: zavřeno

Vysoce kvalitní trekingové boty



Chystáte se do hor na túru nebo potřebujete opravdu kvalitní nepromokavé boty, které vydrží práci v dešti či v jiných nepříznivých podmínkách? Pak jste tu správně! Vyberte si pracovní nebo outdoorovou trekovou obuv, ve které se vám bude chodit jako v peřince. Nabízíme dámské i pánské trekingové boty, sandály a dokonce i polobotky! Tak si vyberte a objednejte trekovou obuv, která vás nezklame! My vás totiž nezklameme.



Pestrý výběr trekingových bot - Palička s.r.o.Pestrý výběr trekingových bot


Nepromokavý materiál - Palička s.r.o.Nepromokavý materiál


Celoroční využití pro sport i práci - Palička s.r.o.Celoroční využití pro sport i práci



VYBRAT OBUV




Pracovní i outdoorové trekingové boty

Prodáváme kvalitní trekingové boty, které vydrží i v nepříznivých podmínkách. Z naší nabídky si můžete vybrat vysoké nebo nízké kotníčkové. Je jen na vás, jaký typ upřednostníte. Treková obuv je převážně sportovní, ale používá se také na práci v dešti nebo celkově v mokrém prostředí. Díky speciálnímu materiálu jsou boty prodyšné a především, celoroční. V letních měsících se vám nebude potit noha a naopak v podzimních nebo zimních měsících nepromoknou a nepustí dovnitř zimu. Jako český prodejce vám garantujeme prvotřídní kvalitu!

Náš prodej je maximálně bezpečný a pocítíte to také na botách. Pohodlné a příjemné na každodenní nošení! Prodej nekončí pouze u trekingových bot. Zabýváme se také výrobou a prodejem pracovních rukavic, pracovních pomůcek, ochrany uší i dýchacího ústrojí a speciální pracovní obuví. Objednejte si trekingové boty nebo jiné pracovní pomůcky, které vám ulehčí vaši práci. V případě otázek nás prosím kontaktujte na e-mail palicka@palicka.cz nebo se nám ozvěte na telefonních číslech +420 582 378 549 nebo +420 602 574 053. K zastižení jsme také v našem sídle v Pěnčíně u Prostějova nebo kamenných prodejnách v Prostějově a Konicích. Už se těšíme!

Treková obuv VENTURO

pracovní treková obuv

Klasická treková pracovní obuv kotníkového střihu s pryžovou obsázkou určená k celoročnímu použití v náročných venkovních terénech.

Treková obuv HOMBRE

pracovní treková obuv

Klasická treková pracovní obuv kotníkového střihu určená k celoročnímu použití v náročných venkovních terénech.

Treková obuv CONDORIRI

pracovní treková obuv

Nepromokavá a prodyšná obuv pro širokou škálu outdoorových aktivit.

Polobotka treková JERRY

pracovní treková obuv

Obuv do lehkého terénu. Svršek hovezinová úsen NUBUK s hydrofobní úpravou v kombinaci s vodovzdorným textilem.