INFORMACE O FIRMĚ

 
PALIČKA s.r.o.
Výroba pracovních oděvů a pracovních oděvů na zakázku.
 
 
 
 
 
 
 
 735
 
Zakládající firma Ing. Pavel Palička vznikla již v roce 1990 jako soukromá firma, která začala s výrobou a prodejem pracovních rukavic. Postupně se její sortiment rozšířil o výrobu a prodej pracovních oděvů a nákup a prodej pracovní obuvi a dalších ochranných pracovních prostředků na ochranu dýchacího ústrojí, hlavy, sluchu, očí a obličeje. Pro doplnění požadovaného sortimentu našich zákazníků nyní nabízíme také čisticí a desinfekční přípravky, toaletní potřeby a také ručníky, utěrky a ložní soupravy.

Z této původní firmy se postupně vyčlenila firma PALIČKOVÁ MELÁNIA s.r.o., která zaměstnává více než 50 % pracovníků se ztíženou pracovní schopností a tak může poskytovat tzv. "náhradní plnění", a firma PALIČKA s.r.o., u které došlo pouze ke změně právní formy.

Hlavním krédem naší firmy od jejího samotného počátku je kvalita prodávaného zboží a spokojenost zákazníků. Výrobky vyrábíme z kvalitních tuzemských a dovozových materiálů. Rovněž u zboží, které není naším výrobkem, upřednostňujeme především jejich kvalitu.
 

Výroba pracovních oděvů, pracovní oděvy, pracovní obuv, pracovní pomůcky, pracovní oblečení.

 
 
 
 
 
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení