INFORMACE O FIRMĚ

 
PALIČKA s.r.o.
Výroba pracovních oděvů a pracovních oděvů na zakázku.
 
 
 
 
 
 
 
 735
 
Zakládající firma Ing. Pavel Palička vznikla již v roce 1990 jako soukromá firma, která začala s výrobou a prodejem pracovních rukavic. Postupně se její sortiment rozšířil o výrobu a prodej pracovních oděvů a nákup a prodej pracovní obuvi a dalších ochranných pracovních prostředků na ochranu dýchacího ústrojí, hlavy, sluchu, očí a obličeje. Pro doplnění požadovaného sortimentu našich zákazníků nyní nabízíme také čisticí a desinfekční přípravky, toaletní potřeby a také ručníky, utěrky a ložní soupravy.

Z této původní firmy se postupně vyčlenila firma PALIČKOVÁ MELÁNIA s.r.o., která zaměstnává více než 50 % pracovníků se ztíženou pracovní schopností a tak může poskytovat tzv. "náhradní plnění", a firma PALIČKA s.r.o., u které došlo pouze ke změně právní formy.

Hlavním krédem naší firmy od jejího samotného počátku je kvalita prodávaného zboží a spokojenost zákazníků. Výrobky vyrábíme z kvalitních tuzemských a dovozových materiálů. Rovněž u zboží, které není naším výrobkem, upřednostňujeme především jejich kvalitu.
 

Výroba pracovních oděvů, pracovní oděvy, pracovní obuv, pracovní pomůcky, pracovní oblečení.